Team CBS de MarsWeijde

Miranda Rens

Leerkracht groep 1a
maandag, woensdag en vrijdag

Bianca Enting

Leerkracht groep 1a

dinsdag en donderdag
 

Ingrid Kampjes

Leerkracht groep 1b
maandag en dinsdag

Boukje Lijzenga

Leerkracht groep 1b
woensdag t/m vrijdag
 

Nienke Spijker

Leerkracht groep 1/2c
maandag t/m woensdag

Aronne Olthof

Leerkracht groep 1/2c
donderdag en vrijdag

 

Eline Altena

Leerkracht groep 2a
maandag en dinsdag

 

Marita Nijhuis

Leerkracht groep 2a
woensdag t/m vrijdag
 

Gerlinde Drenthen

Leerkracht groep 2b
maandag en dinsdag
 

 Evelien Ekkel

 Leerkracht groep 2b 
 woensdag t/m vrijdag

 
 
Heleen Vis

Onderwijsassisent

 Hanneke Kieft

 Onderwijsassistent
 maandag en dinsdagmorgen
Monique Roskam

Onderwijsassistent
dinsdag t/m vrijdagmorgen 
Truus Franken

Leerkracht groep 3a
dinsdag t/m vrijdag 
 
 Hermien Heuver

 Leerkracht groep 3a
 maandag 
 Leerkracht groep 3b
 donderdag en vrijdag

 Gerdien Hein

 Leerkracht groep 3b
 maandag t/m woensdag
 

Janneke Boertien,

Leerkracht groep 3c
maandag t/m vrijdag

 

Janny Marsman

Leerkracht groep 4b
maandag t/m vrijdag

Marianne Otten

Leerkracht groep 4a
maandag t/m woensdag

 

Emmy Boer

Leerkracht groep 4a
woensdag t/m vrijdag
 

  Ria van Dijk

  Leerkracht groep 5a
  maandag en dinsdag
  Leerkracht groep 6a
  donderdag en vrijdag

 Gerda Meilink

 Leerkracht groep 5a
 dinsdag t/m vrijdag
 

Andrea van Dijk

Leerkracht groep 5b
maandag
intern begeleider groep 2 en 3
dinsdag en donderdag

Marjan Klifman

Leerkracht groep 5b
dinsdag t/m vrijdag

 
 
 Laura Bos
 Leerkracht groep 6a
 maandag t/m woensdag
 

Lisette Zondag 

Leerkracht groep 6b
maandag t/m vrijdag

Greetje Jipping

Leerkracht groep 7a
maandag en dinsdag

Rebecca v/d Veen

Leerkracht groep 7a
woensdag t/m vrijdag

 

Bertine Broekroelofs
Leerkracht groep 7b
maandag t/m vrijdag

 
 
 Helga winkel

 Leerkracht groep 8a
 maandag t/m woensdag

   

 
 

Tanja Wachtmeester

Leerkracht groep 8a
woensdag t/m vrijdag                                     
.
 Mirjam Kleinjan

Leerkracht groep 8b
 maandag t/m donderdag
 
 
 
Joke Bruggeman

 Leerkracht groep 8b
 vrijdag 
 
 Christina Meilink

 Interne begeleider
 groep 7 en  8
 maandagmorgen, dinsdag en donderdagmiddag
Hester op de Haar 

Intern begeleider
groep 1
maandag of donderdag
 

 Rian Kleinjan
 
 Administratief medewerkster
donderdag
Lenneke Schep

Intern begeleider
groep 4,5 en 6
dinsdag en donderdag
Daniëlle Bunnik
Intern begeleider
alle groepen
 
Herald Schepers

Directeur 
maandag t/m vrijdag 
Ronald Veldhoen

Gymleerkracht
maandag en vrijdag


 
Rudi ten Hartog

Conciërge
maandag t/m vrijdag
Jan Broer

Conciërge
Maandag t/m vrijdag









 

CBS de MarsWeijde | Erve Odinck 5 | 7773 DE Hardenberg | tel: 0523-261092 | e-mail: info@cbsdemarsweijde.nl | Privacy Statement