Groepsverdeling


Groep 

Werkdagen 

Leerkrachten 

1a 

Maandag en dinsdag 

Eline Altena 

Woensdag t/m vrijdag 

Marita Nijhuis 

1b 

Maandag en dinsdag 

Gerlinde Drenthen 

Woensdag t/m vrijdag 

Aronne Olthof 

1c 

Maandag t/m woensdag 

Heleen Habers 

Donderdag t/m vrijdag  

Wendy van Spijker 

2a 

Maandag, woensdag en donderdag 

Miranda Rens 

Dinsdag en vrijdag 

Bianca Enting 

2b 

Maandag en dinsdag 

Ingrid Kampjes 

Woensdag t/m vrijdag 

Evelien Ekkel 

3a 

Maandag t/m vrijdag 

Janneke Boertien 

3b 

Maandag en dinsdag 

Rebecca v/d Veen  

Woensdag t/m vrijdag 

Boukje Lijzenga 

4a 

Maandag en dinsdag 

Marianne Otten 

Woensdag t/m vrijdag 

Emmy de Boer 

4b 

Maandag t/m donderdag 

Janny Marsman 

Vrijdag 

Rebecca v/d Veen 

4c 

Maandag t/m woensdag 

Gerdien Hein 

Donderdag en vrijdag 

Gerda Meilink 

5a 

Maandag 

Andrea van Dijk 

Dinsdag t/m vrijdag 

Marjan Klifman 

5b 

Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag 

Ria van Dijk 

Woensdag 

Matthijs Koole 

6a 

Maandag t/m woensdag 

Hermien Noeverman 

Donderdag en vrijdag 

Matthijs Koole 

6b 

Maandag t/m vrijdagmorgen 

Lisette Zondag 

Vrijdagmiddag 

Marita Nijhuis 

7a 

Maandag t/m woensdag 

Laura Bos 

Donderdag en vrijdag 

Tanja Wachtmeester 

7b 

Maandag t/m vrijdag 

Sandra van Elburg 

8a 

Maandag 

Helga Winkel 

Dinsdag t/m vrijdag 

Mirjam van Elburg 

8b 

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag 

Ben Warmink 

Woensdag 

Helga Winkel 

Onderwijsassistentes 

Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagmorgen 

Monique Roskam 

Maandag t/m woensdag 

Hanneke Kieft 

Dinsdagmiddag, donderdag en vrijdag 

Marjo Marissen 

Maandag en dinsdag  

Licette Lenderink 

Vakleerkracht gymnastiek 

Maandag en vrijdag 

Jeroen Bouter 

Vrijwilligster  

Woensdag 

Dinie Tijhuis 

LIO-stagiare 

 

Chantal Volkerink 

Opleidster schoolleider 

 

Lianne Meulenkamp  

Conciërges  

 

Jan Broer 

 

Rudi ten Hartog 

 


Management
Directeur Herald Schepers
Adjunct-directeur Boukje Lijzenga
Administratief medewerkster Rian Kleinjan
Onderwijsarrangeur Christina Meilink
Intern begeleiders voorschools/
gr. 1/2 
Hester op de Haar
Gr. 3/4 Andrea van Dijk
Gr. 5/8 Lenneke Schep
Bouwcoördinator Gr. 1/2 Evelien Ekkel en Miranda Rens
Gr. 3/4 Gerdien Hein
Gr. 5/6 Marjan Klifman
Gr. 7/8 Mirjam van Elburg
ICT-coördinator Helga Winkel
NT2- specialist Gerda Meilink
Rekenspecialisten Marjan Klifman en Sandra van Elburg
Specialist het Jonge Kind Nienke Spijker, Evelien Ekkel en Miranda Rens