Notulen 27-04-2011

Notulen Schoolcommissie 27-04-2011

1.Opening
Mannetta opent de vergadering en heet iedereen van harte welkom.

2.Presentielijst
Aanwezig:Kees, Marcia, Mannetta, Anja, Alexandra,Willy, William,Dianka en Margret
Afwezig met kennisgeving: Karin

3.Notulen vorige vergadering
Geen op-of aanmerkingen

4.Ingekomen stukken
Geen, T-shirt kapot teruggekomen van City-Run. Moeder had meteen aangegeven de schade te willen vergoeden. Mocht er een volgende keer weer zoiets gebeuren, dan moeten we misschien maatregelen nemen. Er moet een stukje over het gebruiken van de school T-shirts in de schoolgids komen. Margret zal dit kortsluiten met Kees. Er is dit jaar weer subsidie toegezegd voor school door de Rabobank.

5.Zaken vanuit school
Geen.

6.Avondvierdaagse
Alexandra stopt per direct, i.v.m. een komende operatie, met haar werkzaamheden als SC-lid (hierover later mee), dus ook met de avondvierdaagse. Ze wil wel vraagbaak zijn. Karin neemt haar werkzaamheden over. Aanmelding vanuit de kleuters is redelijk. Totale aanmeldingen nu ongeveer 60 t.o.v. 150 vorig jaar. Mannetta zorgt nog een keer voor een stukje op de Zegges. De shirtjes worden in de week voor de Pinkstervakantie uitgedeeld.

7.Verkeersveiligheid
Er zijn 48 enquêtes teruggekomen van de 162 die uitgedeeld zijn, weinig respons tot nu toe. Nog even afwachten of er nog meer terugkomt en hoeveel er van De Kern teruggekomen zijn. Anja en William gaan nog even langs de juffen, kijken of daar nog wat ligt. De gemeente legt de nadruk alleen op gedragsverandering van betrokkenen i.p.v. echte maatregelen te nemen. Eventueel kan de school zelf ook meehelpen door het maken van spandoeken en verkeersborden en die in de wijk neer te hangen. De verkeerscommissie zet nog een stukje op de Zegges t.z.t. over de acties die komen gaan. Ook alle andere gebruikers van de Matrix zullen hierin betrokken worden. William zorgt ervoor dat de notulen van de Verkeerscommissievergaderingen ook naar Kees doorgestuurd zullen worden.

8.Activiteiten/Jaarplan
Evaluatie Pasen: verliep veel beter dan vorig jaar. 500 minder bolletjes besteld en nog heel veel over. Door het warme weer was er nu te weinig drinken in sommige groepen en er was te weinig boter. Alles wat over was, is wederom naar de Voedselbank gegaan. Nog dank aan de Firma Hollandia voor de gratis Matzes, Kokosbrood en Appelstroop, geregeld door Juf Marian de Boer.

Bezetting GSA:
Groep 1,2: Dianka, Anja
Groep 3,4,5: Dianka, Willy, Marcia,
Groep 6,7,8: Mannetta, Karin en William
Eerstgenoemde is aanspreekpunt vanuit de SC en benadert de betreffende juffen over de bedoelingen van de avond.

9.Nieuwe commissieleden benoemen
Er zijn 5 aanmeldingen voor 3 lege plekken in de SC. Er volgt een (anonieme) stemming. Kristian Mink, Joke Breukelman en Diana Platjes nemen zitting in de Schoolcommissie. Mannetta zal iedereen op de hoogte brengen. Margret zal haar daarvoor de juiste e-mailadressen toezenden. Ze worden tevens uitgenodigd voor de laatste 2 vergaderingen van dit jaar, dit regelt Mannetta ook.

10.Rondvraag
Willy: afscheidsavond groep 8: ze vindt eigenlijk dat alle SC-leden hierbij aanwezig moeten zijn. Iedereen is het daarmee eens. Dit is op dinsdag 19 juli . De afscheidscadeautjes moeten nog ergens op school liggen, Willy zal hiernaar kijken. Anja en Mannetta zijn aanspreekpunt.
Marcia: er staan nog steeds geen actuele notulen op de website van school. Margret stuurt ze naar Brigitte en Kees. Brigitte moet dit regelen.
Alexandra: er zou een plek in de teamkamer boven gereserveerd worden om de shirts op te slaan, deze is echter al weer door iemand anders in gebruik. Waar moeten ze nu heen? Kees gaat hiervoor iets regelen.
Alexandra: de leerkrachten moeten het liefst 2 weken van te voren aan de desbetreffende SC-leden doorgeven wanneer ze de shirtjes nodig hebben. De shirtjes blijft Dianka doen, nu in samenwerking met Marcia en een nieuw SC-lid.
Kees: er is een MR-vergadering binnenkort, wie wil daar heen namens de SC en wie is de nieuwe klankbordgroep(onderdeel van de nieuwe opzet binnen Chrono). Dit is het dagelijks bestuur, dus Mannetta, Anja en Margret. Zij ontvangen graag hiervoor een uitnodiging.

11.Afscheid Alexandra Veltink
Mannetta bedankt Alexandra voor het vele werk dat zij verzet heeft binnen de Schoolcommissie (al vanaf het prille begin!!!!!) en biedt haar als dank daarvoor een kleine attentie aan, ook namens Chrono. Wel hopen we dat Alexandra er ook op de allerlaatste vergadering van dit schoolseizoen nog bij kan zijn in Den Herdenbergher.

12. Sluiting
Om 21.30 uur sluit Mannetta de vergadering. Volgende vergadering is op woensdag 25 mei om 20.00 uur in de Matrix.